Balkanskidom - Göç edemeyeceğiniz tek adres...  

Geri git   Balkanskidom - Göç edemeyeceğiniz tek adres... > Dom altında her şey yerli yerinde > Seljak muhabbeti > Her Telden Fütursuzca
Yardım Seljak Listesi Radio and TV Forumları Okundu Kabul Et

Her Telden Fütursuzca Aklınıza ne geliyorsa buraya yazabilirsiniz...

Seçenekler Stil
Alt 3. March 2017, 08:38   #1
tatalanya
Prvi seljak

tatalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seljak 21 Mesaj için 27 Teşekkür aldı.
Seljak 2 Mesajda 3 Defa Eksilendi!
tatalanya is on a distinguished road
Thumbs up Benimkisi aşk hikayesi

Merhaba balkan ahalisi,ailesi,seljakları,canları,kuzuları

İçten bir merhaba demek istedim sadece,yıllar önce burada başlayan bir aşk hikayesini çok başka yerlerde sonlandırmış olsamda,bir dom' vardı dedim bugün kendi kendime,belki senelerdir uğramıyordum,mesaj kutusuna bakmak içimi yakıyordu..

Boşnaklar Türk' müdür ? değil midir ? Adlı bir paylaşımda ortak fikirde buluştuğum bir arkadaşla mesajlasıp arkadaş olmuştum,aslında o beni bayan,ben onu erkek sanmıştım ve bizi birleştiren tek şey samimiyet olmuştu,derken bir baktık ki ikimizde yanılmışız,o benim seveceğim bir kız,bende onun sığınacağı güvenli bir limanmışım...

Tabi ilk başta birkaç ay korktum ona '' seni seviyorum ulennn '' demeye...

Sonra bol bol dedik,bol bol dedik,şımarttık en güzel kelimelerimizi.. birkaç yılın ardında o gitti,ben kaldım..

Bugün yine buradayım,yıllar önce beni bu dom'a getiren şey, bosnaydı,akordiyondu,acıydı,neşeydi,birazcık alkoldi,mastikaydı falan filan ama bu sabah beni buraya getiren şey merak oldu..

Yıllara rağmen üyeliğim duruyor mu acaba ? dedim.. duruyormuş..

Mesaj kutuma baktım birazcık gülümsedim,sarenalaza adlı dosta olan meraklı sorularım ve onun cevapları duruyordu..

Sonra o sevdiğim insana olan yakarışlarım falan filan duruyordu onlar gülümsetmedi, az kalsın ağlatacaktım...

Çünkü onca zamana rağmen hala içinizden biri olarak kalabilmişim,öylede kalmaktan yanayım,hatıralar silinmesin,baki kalsın..

Belki çok yakında olurum,belki çok uzakta ama ,şuan 28 yaşıma bastım,58 yaşıma basmış olsaydım bile '' balkanskidom'' kelimesini unutacak değildim..

neyse uzun lafın kısası.. BALKANSKİDOM ... Teşekkürler
tatalanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil

Eğer var ise yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz aktif değil dir.
Eklenti ekleme yetkiniz aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz aktif değil dir.

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı