Balkanskidom - Göç edemeyeceğiniz tek adres...  

Geri git   Balkanskidom - Göç edemeyeceğiniz tek adres... > Dom altında her şey yerli yerinde > Seljak muhabbeti > Her Telden Fütursuzca
Yardım Seljak Listesi Radio and TV Forumları Okundu Kabul Et

Her Telden Fütursuzca Aklınıza ne geliyorsa buraya yazabilirsiniz...

Seçenekler Stil
Alt 15. April 2008, 19:37   #1
mirza
pile...

mirza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seljak 4 Mesaj için 8 Teşekkür aldı.
This message has been thanked: 4 times
Seljak 0 Mesajda 0 Defa Eksilendi!
mirza is on a distinguished road
öteki elinden de siz tutun

Bir dost sohbeti sırasında tanıdığım ve hemen üyesi olduğum, gönülleri sevgi zengini insanların oluşturduğu "Benim Yuvam" grubunu anlatmak istiyorum sizlere
SHÇEK (sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu) na bağlı çocuklarla ilgilenen "bir deniz yıldızı daha mavi sulara ulaşsın" umuduyla tutuşan gönüllüleriz BİZ.
Fatih çocuk yuvası, yakacık h.abbas çocuk yuvası, bahçelievler çocuk yuvası ve son 1 yıldır çanakkale küçükkuyu sevgi evlerinin abla ve abileriyiz.
bizler 2 haftada bir istanbul sınırları içerisinde adı geçen yuvalardaki çocuklarımızı, yaklaşık 2 ayda bir çanakkale küçükkuyu'daki çocuklarımızı ziyaret edip aktivitelerde bulunuyoruz. zaman zaman yuva dışında da tiyatro, sinema, müze çevre gezileri gibi aktivitelerimiz oluyor.
SHÇEK'in bir elinden tuttuğu çocuklarımızın öteki elinden de biz tutmaya çalışıyoruz.
hakkımızda daha çok bilgi almak, neler yaptığımızı öğrenmek, gönüllülük kavramı nedir bilmek istiyorsanız http://www.benimyuvam.org adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

sizde bir deniz yıldızını mavi sularla buluşturmak istermisiniz

mirza

Konu šarenalaža tarafından (15. April 2008 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir..
mirza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15. April 2008, 21:43   #2
šarenalaža
Seljak Sa Macugom

šarenalaža - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seljak 727 Mesaj için 1.878 Teşekkür aldı.
This message has been thanked: 1 times
Seljak 22 Mesajda 36 Defa Eksilendi!
šarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutaršarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutaršarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutaršarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutaršarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutaršarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutaršarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutaršarenalaža de yetenek var...yürü be seni kim tutar
Cevap: öteki elinden de siz tutun

Alıntı:
mirza´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir dost sohbeti sırasında tanıdığım ve hemen üyesi olduğum, gönülleri sevgi zengini insanların oluşturduğu "Benim Yuvam" grubunu anlatmak istiyorum sizlere
SHÇEK (sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu) na bağlı çocuklarla ilgilenen "bir deniz yıldızı daha mavi sulara ulaşsın" umuduyla tutuşan gönüllüleriz BİZ.
Fatih çocuk yuvası, yakacık h.abbas çocuk yuvası, bahçelievler çocuk yuvası ve son 1 yıldır çanakkale küçükkuyu sevgi evlerinin abla ve abileriyiz.
bizler 2 haftada bir istanbul sınırları içerisinde adı geçen yuvalardaki çocuklarımızı, yaklaşık 2 ayda bir çanakkale küçükkuyu'daki çocuklarımızı ziyaret edip aktivitelerde bulunuyoruz. zaman zaman yuva dışında da tiyatro, sinema, müze çevre gezileri gibi aktivitelerimiz oluyor.
SHÇEK'in bir elinden tuttuğu çocuklarımızın öteki elinden de biz tutmaya çalışıyoruz.
hakkımızda daha çok bilgi almak, neler yaptığımızı öğrenmek, gönüllülük kavramı nedir bilmek istiyorsanız http://www.benimyuvam.org adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

mirza
Elinize sağlık sayın Mirza,
oldukça önemli bir konuyu eklemişsiniz dom'a . Ben vakti zamanında Yakacık'dakine gitmiştim oradaki yetkililerden biri 1gelmeniz çok güzel onların paraya pula ihtiyaçları yok tek ihtiyaçları ilgi demişti" yine "ancak tek seferlik değil sürekli gelmek gerekiyor " diye de eklemişti. İçim burkulmuştu
Sizin sürekli giderek bu özveriyi ve sevgiyi gösterebilmeniz bana göre mükemmel bir şey.

Rengarenk dünyada bir adam gezer,
ne zengin, ne fakir, ne mümin, ne zındık,
hiçbir gerçeğe dalkavukluk etmez,
hiçbir yasağı tanımaz...
Bu alacalı dünyada kimdir bu adam, cesur ve üzgün?
šarenalaža isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16. April 2008, 09:19   #3
vodolia
Seljak Sa Macugom

vodolia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seljak 438 Mesaj için 1.456 Teşekkür aldı.
Seljak 4 Mesajda 4 Defa Eksilendi!
vodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutarvodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutarvodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutarvodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutarvodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutarvodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutarvodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutarvodolia de yetenek var...yürü be seni kim tutar

Alıntı:
mirza´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

mirza
yapılan ve sizin yaptığınızın güzelliği öyle kelimelerle ifade edilemiyor, o yüzden bir şey diyemiyorum... yanlız neden bir şey yapmadığıma ilişkin kendi vicdanımla bir mücadeleye soktu beni itiraf etmek gerekirse...tebrik ederim sizi ve oradaki herkesi...
Alt 16. April 2008, 09:29   #4
lazkizi
Laz asıllı dom bıcırı

lazkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seljak 54 Mesaj için 117 Teşekkür aldı.
Seljak 4 Mesajda 4 Defa Eksilendi!
lazkizi is on a distinguished road

Alıntı:
vodolia´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yapılan ve sizin yaptığınızın güzelliği öyle kelimelerle ifade edilemiyor, o yüzden bir şey diyemiyorum... yanlız neden bir şey yapmadığıma ilişkin kendi vicdanımla bir mücadeleye soktu beni itiraf etmek gerekirse...tebrik ederim sizi ve oradaki herkesi...

mesajı okudum heyecanla bir cevap yazayım dedim... siteyi inceledim, sonra bir an durdum, çok düzensiz ve ihmalkar bir insan olduğumu hatırladım. Süreklilik gerektiren birşey bu. Ben ise işimden dolayı anlık programlar yapmak zorunda kalabiliyorum. İki arada bir deredeyim, vicdan muhakemesine devam....
lazkizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 3. May 2008, 12:23   #5
gavronovic
Prvi seljak

gavronovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seljak 2 Mesaj için 2 Teşekkür aldı.
Seljak 0 Mesajda 0 Defa Eksilendi!
gavronovic is on a distinguished road

iyiki sizi okudum.zira canakkale kucukkuyuya istanbuldan gidip yerlesen bir bosnak arkadasim var kendisini haberdar edecegim bu yuva hakkinda...kendisi bilgisayar kullanmadigi icin bu steden de haberdar degildi.
gavronovic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil

Eğer var ise yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz aktif değil dir.
Eklenti ekleme yetkiniz aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz aktif değil dir.

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:50 .